
Pferd Шліфувальна головка алмаз. d-14*1мм, довж.- 35мм., хв.-3мм, D-64, DZY-N 14,0-1,0/3
1 048,50 ₴
- В наявності
- Код: 4007220353264
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальванічні алмазні та CBN шліфувальні головки використовуються як для мокрого, так і для сухого шліфування.
Спеціальна форма ZY підходить для шліфування щілин і канавок у важкодоступних місцях.
Оброблювані матеріали:
Абразивні матеріали
Ферит (магнітний матеріал)
Скло
Графіт і синтетичний вуглець
Суперсплави на основі нікелю або титану
Технічна кераміка
Карбід вольфраму
Види обробки:
Різання
Вирізання отворів
Шліфування
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валом
Прямі шліф. машини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1 мм |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Діаметр | 14.0 мм |
| Розмір зерна | 64 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 048,50 ₴





