
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-16*20мм циліндр., хв.-6мм, Р-60, тверд. M для метал. ZY1620 6 ADW60M5V рожева
138,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220096468
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндрична форма ZY оптимально підходить для шліфування отворів, радіусів і контурів.
Оброблювані матеріали:
Сталь
Сталеве лиття
Види обробки:
Затирка швів
Розшліфовування
Вирівнювання зварних швів
зачистка задирок
Обробка площині
Обробка крайок (зняття фаски, закруглення)
Обробка крайок
Шліхтовання
Обробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валом
Прямі шліф. машини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 16.0 мм |
| Макс. обороти | 59600 об/хв |
| Мін. обороти | 55000 об/хв |
| Розмір зерна | 60 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138,50 ₴
