
Pferd Круг зачисний 230*7,2*22 SG STEEL сталь
502,29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220470169
Круг зачисний PFERD SG STEEL 230?7,2?22 - професійний шліфувально-відрізний круг для роботи зі сталлю, включно з високоякісною нержавіючою (INOX). Забезпечує точне та ефективне плоске шліфування, обробку зварних швів, зняття фаски та усунення задирок без перегріву та термічної деформації.
Основні переваги PFERD SG STEEL 230?7,2?22:
> Високий ступінь шліфування та тривалий термін служби.
> Мінімальне тертя та безпечне різання завдяки спеціальному складу зв’язки без заліза, сірки та хлору.
> Підходить для професійного використання при високих навантаженнях.
> Абразивний матеріал: корунд (A), твердість R.
> Розмір: 230?7,2?22,23 мм, максимальні оберти: 6600 об/хв.
> Ергономічна та безпечна робота при дотриманні правил техніки безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Товщина | 7.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивний матеріал | корунд A |
| Діаметр | 230 мм |
| Максимально можлива кількість обертів | 6600 об/хв |
| Матеріал | Сталь |
| Посадковий отвір | 22 мм |
| Тип | зачисний круг |
- Ціна: 502,29 ₴
