
VULKAN Круг зачисний 125*6*22 Т-27 (UA)
44,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: Vulkan1266022127
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг зачисний Vulkan - абразивний круг, який застосовується для зачистки та шліфування металевих деталей, зварювальних швів або видалення задирок. Встановлюється на кутову шліфувальну машину з робочим діаметром 125 мм і частотою обертання до 12200 об / хв. Товщина кромки круга становить 6 мм, що дозволяє використовувати протягом довгого часу.
Основні переваги зачисного круга Vulkan:
Холоднопресований, просякнутий смолой зачисний диск125 мм - робочий діаметр
6 мм - товщина кромки круга
22,23 мм - посадочний отвір
12250 об/хв - максимально допустимі оберти при роботі
80 м/с - максимальна робоча швидкість круга
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Круг зачисний Vulkan - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Товщина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 125.0 мм |
| Матеріал, що обробляється | незагартована сталь,Чавун |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | абразивний |
| Тип витратного матеріалу | зачисний круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,04 ₴

