
Pferd Шліфувальна головка пелюсткова F5020/6 А120 для дриля або пшм хв-6мм
212,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220155141
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфувальна головка Pferd F5020/6A-120 — пелюсткова насадка для дриля, призначена для точного, чистового шліфування металу, дерева, пластика та інших матеріалів. Завдяки дрібному зерну 120 забезпечує гладку, рівну поверхню після обробки. Оптимально підходить для фінішних робіт та полірування перед фарбуванням чи покриттям.
Основні переваги Pferd F5020/6A-120:
> Висока гнучкість завдяки пелюстковій конструкції.
> Ефективне знімання матеріалу завдяки абразиву корунд.
> Рівномірне зношування без пошкодження поверхні — постійно гостре зерно.
> Плоский литий сердечник дозволяє шліфувати торцем у внутрішніх гранях і кутах.
> Безпечна й надійна у використанні — сертифікована за стандартом ISO 3919.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Головка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Розмір зерна | 120 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,46 ₴



