Ваги торговельні до 40 кг із дискретністю 2 г моделі ПРОК-ВТ-853-Т.
Дана модель ваг має:
- захисний прозорий чохол,
- корпус захищений від попадання пилу та комах,
- металева клавіатура забезпечить довге та точне використання ваг,
- весоприймальна платформа з бортом не дозволить коливанням ваги,
- крім вбудованого акумулятора та зарядки від мережі 220 В є слот для батарей,
- 1 зручна ручка для транспортування та перенесення ваг.
Характеристики:
- Вага: 5 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 40 кг
- Мінімальна вага: 50 г
- Дискретність: 2 г
- Розмір платформи: 240 х 330 мм
- Дисплей: двосторонній LCD
- Тара: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь з бортом
- Робоча температура: -10 +45 С
- Живлення: акумулятор і від мережі 220 В
- Автономна робота АКБ: 80-100 годин
- Клавіатура: металева
- Автоматичне відключення: так
- Корпус: захищений від пилу і комах
- Захисний чохол: так, прозорий
- Функція пам'яті: так
- Функція підсумовування: так
- Регульовані ніжки: так
- Ручки для перенесення: 1 шт
- Батарейки: є слот для батарейок
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє торговельні ваги ПРОК-ВТ-853-Т по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 2 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 240 мм |
| Ширина платформи | 330 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338,60 ₴





