Торгові ваги ПРОК-ВТ-40 кг - це настільні електронні ваги в металевому корпусі з новітньою електронікою, і встановлюються безпосередньо на прилавок, вітрину, або іншу рівну поверхню.
Вони мають дуже зручну платформу 240х330 мм та двосторонній LCD дисплей.
Заряджання здійснюється від мережі 220 В та підтримується акумулятором. При цьому час автономної роботи – до 100 годин.
Функції ваг ПРОК-40 кг:
- Автоматичне відключення
- Автоматичне обнулення
- Функція підсумовування «М+»
- Функція тарування «TARE»
- Функція запам'ятовування «М»
- Функція скидання ціни «С»
- Платформа із нержавіючої сталі.
Характеристики:
- Вага: 5 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 40 кг
- Мінімальна вага: 50 г
- Дискретність: 5 г
- Розмір платформи: 240 х 330 мм
- Дисплей: LCD двосторонній
- Тара: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Живлення: від мережі 220 В і акумулятор
- Автономна робота АКБ: до 100 годин
- Автоматичне відключення: так
- Корпус: ударостійкий пластик
- Захисний чохол: так
- Функція пам'яті: 7 комірок
- Функція підсумовування: так
- Регульовані ніжки: так
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє торгові ваги ПРОК-ВТ-40 по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 5 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 240 мм |
| Ширина платформи | 330 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 183,40 ₴



