Торгові ваги використовуються щодня у всіх сферах оптової та роздрібної торгівлі. Ваги настільні електронні обчислюють ціну та вагу потрібного товару чи продукту.
Ваги ПРОК-ВТ-823-В - новинка на ринку України. Вони укомплектовані всім, чим хоче користуватися кожен продавець:
- мають двосторонній яскравий LCD дисплей,
- дуже зручну платформу з нержавіючої сталі,
- вони мають нову електроніку,
- гарний дизайн,
- дуже точні та надійні – дискретність всього 2 г.
- Металева клавіатура,
- функція пам'яті,
- тарування,
- підсумовування,
- та 2 зручні ручки для перенесення.
Характеристики:
- Вага: 5 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 40 кг
- Мінімальна вага: 50 г
- Дискретність: 2 г
- Розмір платформи: 250 х 350 мм
- Дисплей: LCD двосторонній
- Тара: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Робоча температура: -10 +45 С
- Живлення: від мережі 220 В і акумулятор
- Автономна робота АКБ: до 100 годин
- Клавіатура: металева
- Автоматичне відключення: так
- Корпус: ударостійкий пластик
- Функція пам'яті: 3 комірки
- Функція підсумовування: так
- Регульовані ніжки: так
- Ручки для перенесення: 2 шт
- Батарейки: можливість роботи від батарейок 3 шт CR14
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє торгові ваги ПРОК-ВТ-823-B по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 2 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 250 мм |
| Ширина платформи | 350 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280,40 ₴




