Ваги фасувальні ПРОК-ACS-710W-15 кг
Характеристики:
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 15 кг
- Мінімальна вага: 10 г
- Дискретність: 0,5 г
- Дисплей: LED
- Підсумовування: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Робоча температура: 0-40 С
- Підвищена точність: так
- Живлення: акумулятор і від мережі 220 В
- Автономна робота АКБ: 40-50 годин
- Тарування: так
- Автоматичне відключення: так
- Розміри платформи: 180 - 220 мм
- Підсвічування дисплея: так
- Автоматична установка нуля: так
- Автоматичне відключення підсвічування: так
- Захисний чохол: захисна плівка на клавіатурі
- Підрахунок одиниць: так
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє фасувальні ваги ПРОК-ACS-710W-15 по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 0.5 г |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 180 мм |
| Ширина платформи | 220 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 988,50 ₴






