Товарні ваги до 100 кг серії ПРОК ідеально підійдуть для магазину, складу, ресторану, ринку, школи, торгової бази.
Дана модель ваг має платформу з нержавіючої сталі, металеву стійку між платформою та індикатором, яка знімається, та індикатор у металевому корпусі.
Розміри платформи 300 х 400 мм.
Товарні ваги ПРОК-ВТ-100 кг підійдуть для зважування:
- Продуктів
- Товар
- Для одягу
- Для ящиків
- Для пивних кег
- Для овочевих сіток
Характеристики:
- Вага: 9 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 100 кг
- Мінімальна вага: 100 г
- Дискретність: 20 г
- Розмір платформи: 300 х 400 мм
- Дисплей: LCD
- Підсумовування: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Стійка: металева
- Робоча температура: -10 +45 С
- Живлення: від мережі 220 В і акумулятора
- Автономна робота АКБ: до 100 годин
- Тарування: так
- Автоматичне відключення: так
- Захисний чохол на клавіатуру: так
- Функція пам'яті: так
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє товарні ваги ПРОК-ВТ-100 кг по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 20 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 300 мм |
| Ширина платформи | 400 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 571,40 ₴

