Ваги бездротові з WiFi до 150 кг з ручним індикатором та пило-вологозахисним чохлом.
Характеристики:
- Платформа ваг із рифленої сталі.
- Розмір платформи 32 х 42 см
- У комплекті є чохол для захисту від вологи та пилу
- Індикатор виконаний з міцного пластику і має ремінь для перенесення
- Дисплей LCD з підсвічуванням
- В індикаторі вбудований літієвий акумулятор
- Безперервна робота до 100 годин.
- Датчик заряду акумулятора на індикаторі
- Індикатор легкий та практичний. Його вага 400 г
- Радіус дії між індикатором та платформою до 20 м
- Функція Тарування
- Функція Підсумовування
- 7 осередків програмування постійних цін
- У комплекті є 2 зарядки для платформи та індикатора
- Максимальна вага 150 кг
- Мінімальна вага 100 г
- Дискретність 20 г
- Робоча температура від -10 до +40°С
- Вага – 10 кг
- Гарантія 1 рік
- Живлення: акумулятор і від мережі 220 В
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє бездротові ваги ПРОК ВТ-150-RX-WIFI по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 20 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 320 мм |
| Ширина платформи | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570,50 ₴





