Ваги на сонячній батареї ПРОК ВТ-300 кг-С2-СЛ
Ідеально підходять для роботи на вулиці, якщо немає можливості зарядити ваги від електрики.
В даний момент ця модель незамінна і актуальна, крім того ці ваги зберігають електроенергію. Ваги серії ПРОК на 300 кг із сонячною батареєю та блоком живлення 220 В.
Ідеально підходять для:
- меду,
- бджільництва,
- збирання врожаю,
- овочів та фруктів.
Характеристики:
- Платформа на посиленому каркасі
- Вбудована сонячна панель
- Пило-вологозахищений тензодатчик
- Яскравий дисплей
- Клавіатура металева вологозахищена
- Повністю захищені від впливу зовнішніх факторів
- Вага: 12 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 300 кг
- Мінімальна вага: 1 кг
- Дискретність: 50 г
- Розмір платформи: 400 х 500 мм
- Тип живлення: від мережі 220 В + сонячна батарея
- Сумування: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Робоча температура: -10 +40 С
- Автономна робота: до 50 годин
- Тарування: так
- Індикатор: металевий
- Автоматичне вимкнення: так
- Обнулення: так
- Тип кріплення: стійка
- Чохол на клавіатуру: так, прозорий
- Ніжки: металеві
- Тип індикатора: LCD
- Символи на дисплеї: збільшені
- Фіксація маси: так
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє ваги на сонячній батареї ПРОК ВТ-300 кг-С2-СЛ по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батареї |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 50 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 400 мм |
| Ширина платформи | 500 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 347,40 ₴






