Ваги фасувальні ПРОК-ВФ-6 кг
Ваги для фасування до 6 кг серії ПРОК-ВФ мають підвищену точність показань ваги — 0,2 г, дискретність та повний набір необхідних функцій. Купуйте настільні фасувальні ваги за найкращою ціною та з гарантією 1 рік.
Головні переваги:
- мала дискретність
- автоматичне вимкнення
- автообнулення
- у комплект входить блок живлення від мережі 220 В та батарейки 2 АА
- компактні розміри
- стильний дизайн
- підходять для зважування сипучих матеріалів: борошна, цукру, спецій, кави, солодощів, при виготовленні суші та ролів, при приготуванні складних страв.
На сьогоднішній день настільні електронні ваги до 6 кг — це дуже популярний вид торгового обладнання, який можна використовувати повсюдно.
Характеристики:
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 6 кг
- Мінімальна вага: 2 г
- Дискретність: 0,2 г
- Дисплей: LCD з підсвічуванням
- Підсумовування: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Робоча температура: -5С +45 С
- Живлення: акумулятор та від мережі 220 В
- Автономна робота від АКБ: 80–100 годин
- Тарування: так
- Розміри платформи: 260 × 220 мм
- Режим поштучного зважування: так
- Підсвічування дисплея: так
- Автоматичне встановлення нуля: так
- Автоматичне вимкнення підсвічування: так
- Підрахунок одиниць: так
- Розмір дисплея: 82х40 мм
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє фасувальні ваги ПРОК-ВФ-6 кг по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 6 кг |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 0.2 г |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 260 мм |
| Ширина платформи | 220 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920,60 ₴




