Ваги торговельні без стійки ВТЕ-Центровес-6/15/30 Т1ДВ-Е, краще співвідношення ціни якості, призначені для статистичного зважування з ціноутворенням і мають відмінну точність.
Дана модель ваг має двосторонню рідкокристалічну індикацію з підсвічуванням. Завдяки такому типу індикації ваги можуть працювати до 200 годин без підзарядки.
Особливості ваг:
- Зважування з вибіркою маси тари;
- Автоматична установка нуля;
- Вбудований акумулятор;
- Платформа з нержавіючої сталі;
- Захисний чохол;
- Мала вага і габарити ваг;
- Двосторонній дисплей;
- Рідкокристалічна індикація з підсвіткою;
- Звуковий сигнал про перезавантаження і розрядці акумулятора;
- Включення \ виключення підсвічування;
- Одиниці виміру: кілограми;
- Запам'ятовування ціни 7-ми товарів;
- Підсумовування вартості покупок;
- Гарантія 1 рік.
Комплектація ваг:
- Захисний чохол;
- Шнур живлення;
- Акумулятор;
- Інструкція з експлуатації.
Ваги ВТЕ-Центровес-6/15/30Т1ДВ-Е знаходяться в державному реєстрі України і відповідають ДСТУ EN 45501: 2007.
Характеристики:
- Максимальна границя зважування, кг: 6, 15, 30
- Мінімальна границя зважування, г: 20, 40, 100
- Дискретність, d, г: 1, 2, 5
- Тип дисплея: рідкокристалічний з підсвічуванням
- Розмір платформи, мм: 330х240
- Діапазон температур, °C: від 0 до +40
- Інтерфейс RS 232: ні
- Функція відбракування: ні
- Живлення: мережа 220В, акумулятор 4В 4Ач
- Ступінь захисту по IP: 20
- Функція підрахунку однотипних деталей: ні
- Кількість комірок пам'яті: 7
- Розрахунок здачі: ні
- Одиниці вимірювання: кг
- Наявність двостороннього дисплея: так
- Вага, кг: 5
- Розміри, см: 30.5x33x11.5
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє торговельні ваги без стійки ВТЕ-Центровес-6/15/30 Т1ДВ-Е по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна вага | 6 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 115 мм |
| Вага | 5 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 330 мм |
| Ширина платформи | 240 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴






