Ваги торговельні зі стійкою ВЕ-Центровес-15Т2ДВсв, краще співвідношення ціни якості, призначені для статистичного зважування з ціноутворенням і мають відмінну точність.
Дана модель ваг має двосторонню світлодіодну індикацію. Завдяки такому типу індикації ваги можуть працювати до 100 годин без підзарядки.
Особливості ваг:
- Датчик сертифікований по OIML;
- Зважування з вибіркою маси тари;
- Автоматична установка нуля;
- Вбудований акумулятор;
- Платформа з нержавіючої сталі;
- Захисний чохол;
- Мала вага і габарити;
- Двосторонній дисплей, для продавця на корпусі ваг, для покупця на стійці;
- Світлодіодна індикація;
- Звуковий сигнал про перевантаження і розрядці акумулятора;
- Регулювання яскравості дисплея;
- Одиниці виміру: кілограми;
- Розрахунок здачі;
- Підсумовування вартості покупок, в тому числі і штучного товару;
- Гарантія 1 рік.
Комплектація ваг:
- Захисний чохол;
- Шнур живлення;
- Акумулятор;
- Інструкція з експлуатації.
Ваги ВЕ-Центровес-15Т2ДВсв знаходяться в державному реєстрі України і мають сертифікат відповідності по модулю F.
Характеристики:
- Максимальна границя зважування, кг: 15
- Мінімальна границя зважування, г: 100
- Дискретність, d, г: 5
- Тип дисплея: світлодіодний
- Розмір платформи, мм: 285х240
- Діапазон температур, °C: від -10 до +40
- Інтерфейс RS 232: ні
- Функція відбракування: ні
- Живлення: мережа 220В, акумулятор 4В 4Ач
- Ступінь захисту по IP: 20
- Функція підрахунку однотипних деталей: ні
- Кількість комірок пам'яті: ні
- Розрахунок здачі: так
- Одиниці вимірювання: кг
- Вага, кг: 6
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє торговельні ваги зі стійкою ВЕ Центровес 15Т2ДВсв по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 5 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 285 мм |
| Ширина платформи | 240 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 505 ₴


