Гнучкий вал Masalta VEF2760 - пристосування для передачі обертів від приводу двигуна до вібробулави, яка за допомогою вібрації сприяє ущільненню бетону. Поставляється разом з вібробулавою 38 мм в діаметрі. Підходить для глибинного вібратора Masalta MVE2501.
Основні переваги Masalta VEF2760:
> Поставляється у комплекті з вібробулавою O38 мм
> Оптимальна довжина валу 6 м для роботи на перекриттях та у глибоких формах
> Надійна передача обертів без втрати потужності
> Підходить для професійного ущільнення бетону
> Просте підключення до приводу
Комплектація:
> Гнучкий вал Masalta VEF2760 - шт
> Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина валу | 6 м |
| Довжина пристрою | 250 мм |
| Діаметр | 38.0 мм |
| Комплектація | вал, гарантійний талон |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гнучкий вал з вібробулавою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 487,29 ₴




