
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-16*32мм циліндр., хв.-6мм, Р-30, тверд. K для лиття ZY1632 6 ARN30K5V рож-корич.
158,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220096567
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарошка Pferd ZY 1632 6 ARN 30 K 5 V подходит для использования на кромках и краях изделий. Представленная шарошка Pferd имеет высокую абразивность и отличается длительным сроком службы.
Технические характеристики - Pferd ZY 1632 6 ARN 30 K 5 V:
Диаметр: 16*32 мм
Диаметр хвостовика: 6 мм
Абразивность: Р30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 32 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 16.0 мм |
| Розмір зерна | 30 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158,35 ₴
