
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-10*20мм циліндр., хв.-6мм, Р-46, ZY1020 6ADW 46 M5V STEEL
73,68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220095850
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндрична форма ZY оптимально підходить для шліфування отворів, радіусів і контурів.
Оброблювані матеріали:
СтальСталеве лиття
Види обробки:
Затирка швівРозшліфовуванняВирівнювання зварних швівзачистка задирокОбробка площиніОбробка крайок (зняття фаски, закруглення)Обробка крайокШліхтованняОбробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валомПрямі шліф. машини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 10.0 мм |
| Макс. обороти | 95400 об/хв |
| Мін. обороти | 85000 об/хв |
| Розмір зерна | 46 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73,68 ₴
