
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-13*20мм центросферич., хв.-6мм, Р-46, SP1320 6ADW 46 M5V STEEL
95,59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220102138
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Снарядна форма SP підходить для обробки малих (сверлених) отворів.
Оброблювані матеріали:
СтальСталеве лиття
Види обробки:
Затирка швівРозшліфовуванняВирівнювання зварних швівзачистка задирокОбробка площиніОбробка крайок (зняття фаски, закруглення)Обробка крайокШліхтованняОбробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валомПрямі шліф. машини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 13.0 мм |
| Макс. обороти | 73400 об/хв |
| Мін. обороти | 65000 об/хв |
| Розмір зерна | 46 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | центросферична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95,59 ₴
