
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-20*25мм циліндр., хв.-6мм, тверд. L для нерж, кол.метал ZY2025 6 ADW30L6B темн.коричн.
179,52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220097083
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
купить головку шлифовальную Pferd для профессионального или универсального применения, с различными характеристиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 25 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 20.0 мм |
| Розмір зерна | 30 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179,52 ₴
