
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-25*70мм конічна, хв.-6мм, Р-30, тверд. M для метал. KE2570 6 ADW30M5V рожева
319,23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220103043
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конічна форма KE підходить для зручного плоского шліфування і шліфування пазів.
Оброблювані матеріали:
Сталь
Сталеве лиття
Види обробки:
Затирка швів
Розшліфовування
Вирівнювання зварних швів
зачистка задирок
Обробка площині
Обробка крайок (зняття фаски, закруглення)
Обробка крайок
Шліхтовання
Обробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валом
Прямі шліф. машини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 70 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 25.0 мм |
| Макс. обороти | 20400 об/хв |
| Мін. обороти | 20400 об/хв |
| Розмір зерна | 30 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Конічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319,23 ₴
