
Pferd Свердло центрувальне LSB 6/60 (для хвостовиків LSS-1, LSS-2 біметалічних коронок)
272,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220319284
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Центрувальне свердло LSB 6/60 довжиною 60мм для хвостовиків LSS-1, LSS-2 біметалічних коронок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Висота напору | 10 м |
| Габарити | 550х280х250 мм |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 2 дюйми |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. розмір частинок | 55 мм |
| Матеріал насосу | нержавіюча сталь,чавун |
| Призначення | каналізація |
| Продуктивність | 19000 л/г |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272,39 ₴
