Whirlpower 96-7336 - набір із 35 універсальних біт зі стандартним шестигранним хвостовиком 1/4" та універсального тримача для біт. Біти підходять для закручування шурупів та саморізів у деревині або металі.Серія виготовлена із високоякісної сталі S2 підвищеної твердості, завдяки чому забезпечується висока зносостійкість.
Робочий інструмент:
Безударні дрилі та шурупокрути
Оброблювані матеріали:
М'яка деревина
Метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 25 мм,50 мм |
| Додатковий інструмент | магнітний тримач біт 63 мм |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Комплектація | Набір бит |
| Кількість предметів у наборі | 36 шт. |
| Номер/Розмір | HEX3,HEX4,HEX5,HEX6,PH1,PH2,PH3,SL3,SL4,SL5.5,SL6.5,T10,T15,T20,T25,T30,T40,TR10,TR15,TR20,TR25,TR30,TR40 |
| Стан товару | Новий |
| Тип шліцю | Philips,Torx,Torx TR,Прямий,Шестигранний HEX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850,95 ₴

