
VULKAN Круг зачисний 125*22 пористий чорний мякий (для зняття фарби)
151,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4820210520534
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пористий круг Vulkan 125x22 м'який - зачисний круг із нетканого абразивного матеріалу. Завдяки відкритій структурі не забруднюється і не нагрівається, як звичайні щітки або абразивні круги. Ідеально підходить для очищення поверхонь від різних покриттів, герметиків, фарби, іржі.
Робочий інструмент:
Кутові шліфувальні машини
Оброблювані матеріали:
Фарба, лак
Грунтовка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Товщина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 125.0 мм |
| Жорсткість матеріалу круга | м'який |
| Матеріал, що обробляється | ґрунтовка,лак,фарба |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | пористий |
| Тип витратного матеріалу | зачисний круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151,92 ₴

