
Pferd Шліфувальна головка пелюсткова F5020/6 А80 для дриля або пшм хв-6мм
208,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: 4007220155134
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфувальна головка Pferd F5020/6A-80 — це високоякісна пелюсткова насадка для дриля, призначена для точного та акуратного шліфування металу, деревини, пластика та інших матеріалів. Завдяки зерну 80 підходить для середнього та фінішного шліфування поверхонь. Має циліндричну форму, що забезпечує зручність роботи у важкодоступних місцях.
Основні переваги Pferd F5020/6A-80 :
> Висока гнучкість завдяки пелюстковій конструкції.
> Ефективне знімання матеріалу завдяки абразиву корунд.
> Рівномірне зношування без слідів на поверхні — завжди гостре зерно.
> Плоский литий сердечник дозволяє шліфувати торцем у внутрішніх кутах і гранях.
> Безпечна та надійна — сертифікована відповідно до ISO 3919.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Головка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Розмір зерна | 80 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208,39 ₴



