-3%

GTM Скутер акумуляторний N-MAX 2500, 72В, 2500Вт, Швидкість - 60км/год
67 999 ₴
65 999 ₴
- В наявності
- Код: N-MAX 2500
+380 (93) 727-01-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 105кг |
| Довжина/колісна база | 1840/1340 мм |
| Запас ходу при навантаженні 75 кг/40км/год | 60 км |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість циклів заряду/розряду | 800 циклів |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальний кут підйому | 21% |
| Потужність | 2500 Вт |
| Привод | задній |
| Розмір задніх коліс | 90/90-12 |
| Розмір передніх коліс | 90/90-12 |
| Стан товару | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний 72V/20A |
| Тип гальм, передні/задні | Диск/Дис |
| Тип скутера | Електричний |
| Час повного заряду | 6-8 годин |
| Швидкість максимальна | 60 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 999 ₴







