Торгові ваги ПРОК-ВТ-40-М
Характеристики:
- Вага: 6 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 40 кг
- Мінімальна вага: 50 г
- Дискретність: 2 г
- Розмір платформи: 210 х 290 мм
- Дисплей: LCD двосторонній
- Тара: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Живлення: від мережі 220 В і акумулятор
- Автономна робота АКБ: до 100 годин
- Автоматичне відключення: так
- Корпус: металевий
- Захисний чохол: так
- Функція пам'яті: 7 комірок
- Функція підсумовування: так
- Регульовані ніжки: так
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє торгові ваги ПРОК-ВТ-40 кг-М по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 2 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 210 мм |
| Ширина платформи | 290 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474,40 ₴



