Торгові ваги до 40 кг ПРОК-ВТ-779-GL - одна з найпопулярніших моделей ваг.
Гарний дизайн, двосторонній дисплей, зручна платформа, новітня електроніка і безліч потрібних характеристик.
Платформа із нержавіючої сталі. Кожен хто придбає цю модель - будуть дуже задоволені якістю та точністю роботи даного виду обладнання.
Ваги настільні зі стійкою ПРОК-ВТ-779-GL - це хіт продажу та надійний помічник у торгівлі!
Характеристики:
- Вага: 6 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 40 кг
- Мінімальна вага: 50 г
- Дискретність: 2 г
- Розмір платформи: 240 х 330 мм
- Дисплей: двосторонній LCD
- Тара: так
- Живлення: від мережі 220 В і акумулятор
- Автономна робота АКБ: до 100 годин
- Пам'ять: так
- Підсумовування: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Стійка: так
- Робоча температура: -10 +45 С
- Чохол: пило-вологозахищений
- Автоматичне відключення: так
- Регульовані ніжки: так
- Індикатор заряду батареї: так
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє торгові ваги ПРОК-ВТ-779-GL по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 5 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 240 мм |
| Ширина платформи | 330 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 532,60 ₴



