Ваги товарні ПРОК-ВТ-300-45-60 см
Характеристики:
- Вага: 10 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 300 кг
- Мінімальна вага: 100 г
- Дискретність: 50 г
- Розмір платформи: 450 х 600 мм
- Тип живлення: акумулятор та мережа 220 В
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Робоча температура: -10 +45 °C
- Тарування: так
- Індикатор: металевий
- Автоматичне вимкнення: так
- Обнулення: так
- Тип кріплення: стійка
- Чохол для клавіатури: так
- Ніжки: металеві
- Тип індикатора: LCD
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє товарні ваги ПРОК-ВТ-300-45-60 см по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 50 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 450 мм |
| Ширина платформи | 600 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 541,40 ₴


