Ваги бездротові ПРОК ВТ-600-RX-WIFI
Новинка в Україні! Бездротові ваги до 600 кг з ручним індикатором та пило-вологозахисним чохлом.
Характеристики:
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 600 кг
- Мінімальна вага: 200 г
- Крок вимірювання: 50 г
- Розмір платформи: 500 × 600 мм
- Дисплей: LCD з підсвічуванням
- Сумування: так
- Пам'ять: 7 осередків програмування постійних цін
- Робоча температура: від -10 °C до +40 °C
- Чохол: пило- та вологозахисний
- Автономна робота: до 100 годин
- Живлення: від мережі 220 В та від акумулятора
- Тарування: так
- Індикатор: ручний з ударостійкого міцного пластику і має ремінь для перенесення
- Датчик заряду: так, на індикаторі
- Платформа: рифлена сталь
- Радіус бездротового з'єднання: до 20 м
- Акумулятор: вбудований літієвий
- Зарядні пристрої: 2 зарядки для платформи та індикатора
- Вага індикатора: 400 г
- Вага ваг: 15 кг
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє бездротові ваги ПРОК ВТ-600-RX-WIFI по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 600 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 50 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 500 мм |
| Ширина платформи | 600 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 676,30 ₴






