Ваги товарні ПРОК-ВТ-600 кг
Характеристики:
- Вага: 16 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 600 кг
- Мінімальна вага: 200 г
- Дискретність: 100 г
- Розмір платформи: 600 х 800 мм
- Дисплей: LCD з підсвічуванням
- Сумування: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Робоча температура: -10 +45 С
- Живлення: від мережі 220 В та від акумулятора
- Автономна робота АКБ: до 100 годин
- Тарування: так
- Тип: зі стійкою
- Індикатор: металевий
- Автоматичне вимкнення: так
- Функція пам'яті: так
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє товарні ваги ПРОК-ВТ-600 кг по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 600 кг |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 600 мм |
| Ширина платформи | 800 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 626 ₴


