Ваги фасувальні ПРОК-ВФ-15 кг
Характеристики:
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальна вага: 15 кг
- Мінімальна вага: 5 г
- Дискретність: 0,5 г
- Дисплей: LCD
- Підсумовування: так
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь
- Робоча температура: -5С +40 С
- Підвищена точність: так
- Живлення: акумулятор та від мережі 220 В
- Автономна робота від АКБ: 80–100 годин
- Тарування: так
- Розміри платформи: 260х220 мм
- Режим поштучного зважування: так
- Підсвічування дисплея: так
- Автоматичне встановлення нуля: так
- Автоматичне вимкнення підсвічування: так
- Підрахунок одиниць: так
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє фасувальні ваги ПРОК-ВФ-15 кг по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 0.5 г |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 260 мм |
| Ширина платформи | 220 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920,60 ₴



