Ваги торговельні без стійки ВЕ-Центровес-6/15Т1, з портом RS-232 для підключення до зовнішніх пристроїв, краще співвідношення ціни якості, призначені для статистичного зважування з ціноутворенням, передачі даних на комп'ютер і мають відмінну точність.
Дана модель ваг має двосторонню рідкокристалічну індикацію з підсвічуванням. Завдяки такому типу індикації ваги можуть працювати до 200 годин без підзарядки.
Особливості ваг:
- Можливість підключення до зовнішніх пристроїв через інтерфейс RS-232, протоколи сумісні з касовими апаратами DATEX і DIBAL, CAS;
- Зважування з вибіркою маси тари;
- Автоматична установка нуля;
- Вбудований акумулятор;
- Датчик сертифікований по OIML;
- Захист по EMS (статика, електро-магнітні поля);
- Алюмінієва хрестовина, високоякісний пластик ABS;
- Платформа «сендвіч-типу»: пластик + нержавеющая сталь;
- Захисний чохол;
- Мала вага і габарити ваг;
- Двосторонній дисплей;
- Рідкокристалічна індикація з підсвіткою;
- Звуковий сигнал про перезавантаження і розрядці акумулятора;
- Включення \ виключення підсвічування;
- Одиниці виміру: кілограми;
- Запам'ятовування ціни 3-х товарів;
- Підсумовування вартості покупок, в тому числі і штучного товару;
- Гарантія 1 рік.
Комплектація ваг:
- Захисний чохол;
- Шнур живлення;
- Акумулятор;
- Інструкція з експлуатації.
Ваги ВЕ-Центровес-6 / 15Т1 знаходяться в державному реєстрі України і мають сертифікат відповідності по модулю F.
Характеристики:
- Максимальна границя зважування, кг: 6, 15
- Мінімальна границя зважування, г: 40, 100
- Дискретність, d, г: 2, 5
- Тип дисплея: рідкокристалічний з підсвічуванням
- Розмір платформи, мм: 290х230
- Діапазон температур, °C: від 0 до +40
- Інтерфейс RS 232: так
- Функція відбракування: ні
- Живлення: мережа 220В, акумулятор 4В 4Ач
- Розрахунок здачі: так
- Одиниці вимірювання: кг
- Наявність двостороннього дисплея: так
- Вага, кг: 6
- Розміри, см: 29x35x11
Інтернет-магазин Свій Світ доставляє торговельні ваги без стійки ВЕ-Центровес-6/15Т1 по всій Україні, забезпечуючи швидке відправлення з нашого складу. Також доступний зручний самовивіз і професійна консультація щодо вибору та використання вагового обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 6 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 6 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 290 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 7 560 ₴





